Oferta wolnych powierzchni magazynowych, handlowych i pow. biurowej

 W Aktualności, Ogłoszenia

Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze serdecznie zaprasza do współpracy osoby chcące prowadzić działalność gospodarczą na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego.
Obecnie dysponujemy wolnymi powierzchniami:

Obiekt oznaczenie powierzchnia zdjęcie opis
HALA 1 Boks 56 46,20 m2 Powierzchnia handlowa przeznaczona do prowadzenia hurtowej sprzedaży świeżych kwiatów i/lub roślin.
Boks znajduje się w klimatyzowanej części Hali nr 1. Istnieje możliwość wynajęcia sąsiedniego boksu nr 57 i zdemontowania siatki dzielącej oba boksy.
HALA 1 Boks 57 46,20 m2 Powierzchnia handlowa przeznaczona do prowadzenia hurtowej sprzedaży świeżych kwiatów i/lub roślin.
Boks znajduje się w klimatyzowanej części Hali nr 1. Istnieje możliwość wynajęcia sąsiedniego boksu nr 56 i zdemontowania siatki dzielącej oba boksy.
HALA 3 171,00 m2 Powierzchnia znajduje się na Hali nr 3, jest wyposażona: w chłodnię o wielkości 112 m2, pomieszczenia socjalno-biurowe. Magazyn został przygotowany do magazynowania i prowadzenia sprzedaży hurtowej owoców i warzyw. Mini minimalna temperatura składowania w chłodni wynosi ok. 0 st. C.
Budynek Biurowy pokój 10 19,38 m2 Powierzchnia biurowa zlokalizowana w Budynku biurowym na terenie Pomorskie Centrum Hurtowego. Pokój znajduje się na parterze od strony zachodniej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Marketingu i Nieruchomości PHCR-S S.A. – Budynek Biurowy, I piętro, pokój 33, Tel. 58 762 80 08, 58 762 80 09, email. h.czapiewska@renk.pl, m.brodka@renk.pl

Podobne wpisy

Zostaw komentarz

Skontaktuj się

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt