16 Wystawa „Wiosna w Ogrodzie”

 In Aktualności

Wiosna w Ogrodzie

XVI edycja Wystawy już za nami! W ciągu całego weekendu w Wystawie udział wzięło ponad 200 Wystawców, którzy oferowali swój towar na ponad 300 miejscach wystawowych.
28 tysięcy odwiedzających – to bilans XVI Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem „Wiosna w Ogrodzie” w Rënku.

 

Podczas imprezy odbył się tradycyjny konkurs dla Wystawców w pięciu kategoriach, w których laureatami zostali:

  • „Najciekawszy produkt dla ogrodu” Eco Containers
  • „Najpiękniejszy kwiat wiosenny” Gospodarstwo Ogrodnicze „Bylinowy Raj” Chwist A. P.
  • „Najpiękniejszy krzew” P.H.U.P. „AURA” Justyna Zbroińska
  • „Najpiękniejsze drzewko” TAXUS Gospodarstwo Szkółkarskie Kędziora Józef
  • „Najciekawsza aranżacja stoiska wystawy” PHU ERGE
  • Nagrodę publiczności w konkursie na Najciekawszą aranżację stoiska wystawy zdobył Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim.

Podczas weekendu przy pięknej pogodzie można było nabyć całą paletę drzewek, krzewów czy bylin, a także zaczerpnąć wiedzy pośród Wystawców w zakresie pielęgnacji i dbania o tereny zielone. Wśród dostępnego asortymentu, królowała zdecydowanie hortensja oraz pelargonia, których niezwykłe barwy cieszą oko.

Wystawę urozmaicił asortyment rękodzielników oraz twórców ludowych. Pośród grona zadowolonych Klientów i szeregu odwiedzających znalazł się Pan Ryszard Zarudzki – Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który wraz z Prezesem Zarządu dr inż. Sławomirem Niecko oraz członkami Rady Nadzorczej Spółki, zwiedzał teren Wystawy.

 

Recent Posts
Skontaktuj się