RENK - PO KASZUBSKU

ZNACZY RYNEK

strona startowa  kontakt  


   

    Kwiaty i dekoracje
    Owoce i warzywa
    Art. ogólnospożywcze
    O nas
    Kontakt
    Komunikaty
    Wolne powierzchnie
    Linki
    dojazd
    cennik

   
   
   


O NAS

Nazwa Spółki: Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A.

Kapitał Zakładowy: 66.019.000 zł


Akcjonariusze:

procent akcji

Skarb Państwa

96,18%

Gmina Gdańsk

0,88%

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

0,76%

Pozostali Akcjonariusze

2,18%

Rada Nadzorcza w składzie:

  1. Kazimierz Janiak - Przewodniczący
  2. Zbigniew Abramowicz - Wiceprzewodniczący
  3. Dorota Huzarska - Sekretarz
  4. Michał Banaczkowski
  5. Paweł Dołkowski
  6. Remigiusz Nadolny
  7. Jacek Bendykowski

Prezes Zarządu - dr inż. Sławomir Niecko

Teren: 24,7 ha, z tego już zagospodarowano - 17 ha. W 2015 roku oddaliśmy do użytku wiatę o wielkości 1680 m2 przeznaczoną do handlu kwiatami rabatowymi oraz specjalne doki rozładunkowe na Hali nr1. Doki te pozwalają naszym klientom na załadunek zakupionych kwiatów w niesprzyjających warunkach pogodowych. W listopadzie 2010 roku uruchomiliśmy dwa pawilony do handlu hurtowego owocami i warzywami. łączna powiechnia pawilonów wynosi 2160 m2. W maju 2009r. została otwarta nowa część Hali Kwiatowej. Po rozbudowie jest to obecnie największa w Polsce hala do handlu hurtowego kwiatami. .

Branże: handel kwiatami, artykułami dekoracyjnymi, ogrodniczymi - produkcji krajowej i z importu, owocami i warzywami, artykułami spożywczymi, Powierzchnia do handlu: ok. 40 tys. m2, (m. inn. hale: kwiatowa, ogólnospożywcza i owocowo-warzywna, zadaszone wiaty, pawilony handlowe)

Warunki handlu: hale są ogrzewane, posiadają mechaniczną wentylację pomieszczeń oraz automatycznie sterowane klimatyzatory. Boksy (o powierzchni od 17 do 46 m2) wyposażone w bieżącą wodę, zabezpieczone są elektrycznie opuszczanymi roletami. Szerokość ciągów komunikacyjnych umożliwia bezpieczne poruszanie się wózkami do transportu. Do załadunku stworzono rampy zwane fachowo dokami. W halach usytuowano bary gastronomiczne, toalety, natryski, pomieszczenia socjalne dla pracowników.

Projekt i wykonanie Optinet