Ogłoszenie – Poszukujemy specjalisty do spraw rozliczeń kasowych i obsługi sprzedaży

 In Aktualności, Ogłoszenia

Do obowiązków należeć będzie:

  • Wystawianie faktur sprzedażowych zgodnie z obwiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi,
  • Uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia faktury,
  • Rozliczanie należności,
  • Kompleksowa obsługa programu handlowego Sage Symfonia Handel,
  • Bieżące wsparcie administracyjne, przygotowywanie raportów i zestawień,
  • Telefoniczna obsługa klientów w zakresie rozliczeń i fakturowania,
  • Inne zadania biurowe.

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości programu Sage Symfonia Handel (warunek konieczny)
  • Wykształcenia średniego bądź wyższego (preferowanie kierunki finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze księgowości/płatności/rachunkowości/fakturowania,
  • Wiedzy z zakresu podstaw rachunkowości, finansów i podatków,
  • Skrupulatności i dokładności,
  • Zdolności analitycznego myślenia i analizowania danych,
  • Dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (głównie MS Excel),
  • Samodzielności i odpowiedzialności,
  • Komunikatywności i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
  • Dyspozycyjności i zaangażowania,

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Elastyczny czas pracy, dostosowanie godzin do potrzeb,
  • Wynagrodzenie 4000 zł brutto

Oferty proszę kierować do Działu Kadr na adres mailowy: m.malkowska@renk.pl

Recent Posts
Skontaktuj się

Not readable? Change text. captcha txt