Adres

Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A.
ul. Wodnika 50
80-299 Gdańsk

Telefon

tel: 58 762 80 00
fax: 58 762 90 00

E-mail

sekretariat@renk.pl

Pozostałe kontakty

DZIAŁ NIERUCHOMOŚCI I MARKETINGU:

 

Hanna Czapiewska
Kierownik Działu Marketingu i Nieruchomości
e-mail: h.czapiewska@renk.pl

Magdalena Brodka
Specjalista ds. Nieruchomości i Marketingu
email: m.brodka@renk.pl

Andrzej Michalik
Zastępca Kierownika Działu Nieruchomości i Marketingu
e-mail: amichalik@renk.pl

DZIAŁ EKSPLOATACYJNO – TECHNICZNY:

 

Marek Kierek
Kierownik Działu Eksploatacyjno-Technicznego
e-mail: mkierek@renk.pl

Biuro Obsługi Klienta:

Roksana Radomska
Specjalista ds. Administracyjnych i Obsługi Klienta
e-mail: r.radomska@renk.pl

Grzegorz Szawkało
Zastępca Kierownika Działu Eksploatacyjno-Technicznego w zakresie spraw Eksploatacyjnych.
e-mail: g.szawkalo@renk.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

 

Mirosław Bartnik
Główny Księgowy
e-mail: m.bartnik@renk.pl

Marta Olszewska
Specjalista ds. umów i rozliczeń finansowych
email: m.olszewska@renk.pl

Olga Łamejka
Specjalista ds. umów i rozliczeń finansowych
e-mail: o.lamejka@renk.pl

 

KADRY:

 

Małgorzata Małkowska
Główny Specjalista ds. Kadr i Płac
e-mail: m.malkowska@renk.pl

Skontaktuj się

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt